Radši mozek, než zadek.

Ahoj všichni!
Zjistila jsem, že mám seznam asi 15 názvů článků, který bych chtěla napsat, ale stejně vždycky potom vymyslím něco úplně jinýho. Komplikovaná Silvi, snad chápete, ne? :D


Všimly jste si někdy, jak jsou někteří muži posedlí ženskými těly? Někdy k vám prostě přijdou a na rovinu vám řeknou, abyste ty legíny nenosily, protože máte zadek, který zabere dvě místa v autobuse, no a co? Co je všem chlapům do toho, co ženský nosej? Proč by s i ta holka sakra nemohla vzít legíny, když je má ráda a cítí se v nich pohodlně? To už ale prosím vás nikoho nezajímá, co se vám líbí, nebo ne, důležité totiž je, co si o tom myslí muži, a když prostě řeknou, že vám ty legíny neslušej, běžte všechny darovat svojí kamarádce s menším pozadím.Tak to totiž funguje.
Je tedy taky pravda, že některé ženy by mohly mít aspoň soudnost a úctu k ostatním a nebrat si tu minisukni, když ví, že na to postavu nemají.
Proč jsou třeba ve filmech ukazovaný nahý jenom ženy? Proč se na zadek veřejně kouká jen ženám? To k vám prostě kluk přijde a řekne vám, abyste začaly nosit kraťasy a nebo ty legíny, že jinak se vám prý pěkně blbě kouká na zadek. Nebo si jenom nestahujte to tričko dolů, ať je taky něco vidět, hm? Ale co když se ženský chtěj podívat chlapům na zadek? Hned jsou špatný a perverzní, přičemž chlapi nosí většinou takové džíny, do kterých by se klidně vešli 3x, nebo v nejlepším ty nechutný volný tepláky, který maj zadek někde u kolen.
Mám v blízkém okolí případy toho, že k vám přijdou a řeknou vám, že si máte koupit lepší džíny, protože vám jsou tyhle velký a není pomalu nic vidět, což je problém. A když už si na sebe nevědomky vezmete tričko s větším výstřihem, hned jste lehká holka. Ano, takhle to dneska je.
Zachází se s námi kolikrát jak s hadrem a to jenom proto, že jsme slabší, menší a vlastně celkově nepotřebný lidský stvoření. Je obecně známo, že mají ženský špatný orientační smysl, že? Hlavně že se chlapi nejednou nechali vozit ženskejma. A nebo jsou ženský blbý, když řeknou svůj názor, který je kolikrát mnohem lepší, než ten mužský, protože chlapi jsou nejšikovnější a nejchytřejší, přeci.
Chlapi, prosím, uvědomte si, že nejsme jen hezky vypadající stvoření, ale často jsme velmi chytré a inteligentní bytosti, takže pokud nám chcete polichotit, pochvalte nám náš mozek, ne zadek.
Miluju vás,
Vaše Silvi

6 komentářů

 1. Moc hezky si to napsala,celkově s tebou musím souhlasit..:) dnešní doba je prostě taková a řekla bych že lepší už to nebude) Když jsem četla název článku tak jsem přemýšlela co od toho očekávat a jsem mile překvapena :) vážně hezky článek,jdu si přečíst i ostatní.
  essdeesthoughts.blogspot.com :)

  OdpovědětVymazat
 2. No, v první řadě začnu tím, že vám všem (těm kdo tenhle pokus o názor čtou) řeknu, že píšu z vany. Uuuu, záviďte a představujte si mě. Ňamka. Pak budu naprosto souhlasit s nadpisem. V dnešní době je (podle mě) strašně těžký potkat někoho, kdo dokáže používat mozek. A celkově přemýšlet. Já vím, je to těžký a otravný ale hej, jednou za čas by neuškodilo ty mozky pozapínat. Tím nemluvím ale o tom, že je někdo chytrej. Ani za boha. Někdo se může pěkně UČIT, ale zároveň může bejt absolutně vydlabanej. Proto rád nacházím nevydlabaný a nevykradený lidi. Absolutně nevím, co tohle všechno má společnýho s článkem, aaaaale na to už je pozdě.
  Takže tak.
  Dál. Myslím, že odjakživa má někdo furt tendenci kecat druhejm do toho, co mají a nemají nosit. Buď to jsou tihle muži/chlapi (wow.Na chvíli mě považujte za TO, páč já mezi tyhle týpky nepatřím) a nebo to jsou všelijaký módní trendy a další módní hovna, kterýma z nějakýho důvodu maximálně opovrhuju. Odmítám se řídít podle nějakých trendů, budu si nosit to, co se mě líbí a tím to končí. Nehodlám pak totiž potkávat 20 lidí denně se stejnýma hadrama jen proto, protože to támhle nějakej teplej módní dement řekl. Nope.
  Z toho vyplývá...noste si co chcete a nenechte si do toho kecat. Aaale zároveň mějte trooooošičku soudnosti. Všeho s mírou, že? A ne, nemyslím toho kamaráda Míru.
  Takže holky, prosíííííím. Kdyby vám nááááhodou nějakej kluk řekl, ať přestanete nosit legíny, slušně ho pošlete do prdele, což nevím jak se řekne slušně, tak ho prostě pošlete tam. Páč jemu může bejt ukradený, co vy nosíte. Nebo mu začněte kecat do toho, ať se přestane oblékat jak buzík a shodí ten cibulovej účes (snad pochopíte co myslím) a pokud si budou holit hlavu, ať jí vezmou celou, ne jen strany. Nenechte se, někdo bude kecat do hadrů vám...co do hadrů, do toho jak vypadáte, buď se ně totálně vydlábněte, nebo mu to vraťte. Jelikož si dokážu přesně vybavit druh kluků, který by tohle řekli, myslím že bude co vracet.
  Prostě jsme (kluci) zmrdi a musíte nám to vracet a nenechat si vše líbit.
  Pravděpodobně jsem zradil moje pohlaví, ale udělal jsem to proto, páč vidím, jak jsou kluci kolem mě absolutně a totálně tupý, jak šálky od čaje.
  Jak píšeš, většinu koukáme jen na váš vzhled, to co máte v hlavě nás dost často nezajímá. Možná jsem staromódní, nebo spíš jsem jen dement, ale já na to koukám naopak. (já vím, jsem dokonalej, číslo ale nedávám, jsem zadanej, sorry :/)
  Jsem línej si po sobě číst, co jsem napsal, takže se předem omlouvám, pokud jsem vám ukradl 5 minut vašeho času tím, že jste četli tohle "cosi v čemsi" a nakonec to nedává sebemenší smysl.
  Život je někdy nefér no.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O číslo jsem si chtěla zažádat už dávno, ale jestli máš přítelkyni, asi tě budu muset nechat být. Každopádně jsme asi všechny rády, že jsi zradil svoje 'plemeno' a řekl, co si doopravdy myslíš. Toho si ceníme všechny nejvíc. :) Nás líných je tu víc, proto ty věty občas vůbec nedávají smysl.. :D Myslím, že jsi mi ukradl víc, jak 5 minut, ale omluvu přijímám, díky. :D Silvi

   Vymazat
  2. Hele přítelkyni mám, ale klidně jí s tebou zahnu. Pošli ti moje tel. číslo na email.

   Vymazat

Moc děkuju za každý komentář, dělají mě neskutečně šťastnou. ♥